سوالات شرهی - فصل خیلی میلیان زیاد

چگونه به مادر خود ثابت کنیم ، دختری که اون روز همسایه ها دیدن اومده تو خونمون به ما نداده و اصلا کسی اون روز خونمون نیومده ؟ 

چه سوال خوبی . امروزه این مشکل برای تمام جوانان این مرزو بوم پیش میاد 

ابتدا سعی کنید نشانه های سکس را پنهان کنید . دستمال کاغذی ها . پوست کاندوم . و تمام چیز ها را مفقود کنید 

وقتی مادرتان موضوع را به شما گفت با نگاهی تعجب بر انگیز بگویید : دختر؟ اینجا؟ ( چشمانتان را جوری درشت کنید که انگار تا به حال دختر از نزدیک ندیده اید و این یک تهمت بزرگ است ) 

اگر مادرتان باور نکرد و باز ادامه داده و سعی کنید با فحاشی به همسایه ها جوری وانمو کنید که انگار همه ی همسایه ها مادر جنده هستند و می خواهند زندگی شمارا خراب کنند . ( باید طوری به آنها فوش بدهید که مادرتان فکر کند شما امام هستید و همسایه هایتان همه یزیده مادرجنده ) 

اگر باز باور نکرد مجبور می شوید از لاشی بازی استفاده کنید: 
کمی بغض کنید . سرتان را خم کنید و با مظلومیتی همچون مظلومیت حضرت علی اصخر بگویید: واقعا در مورد من همچین فکر می کنی؟ ( این کار باید با خارکسته بازی همراه باشد و بسیار تجربه می خواهد ) 

شاید باز هم قانع نشده باشد ، در این مرحله شما به تمام انبیاء قسم می خورید . و سریع قرآن را بر میدارید و دست روی آن میگذارید و قسم می خورید که این کار را نگرده اید ( مواظب باشید در این کار زیاده روی نکنید و کنترل خود را حفظ کنید، مورد داشتیم حواسش نبود مفاتیح آورد بهش قسم خورد لو رفت کیر خورد . موردم داشتیم انقدر جو گیر شد قرآن و پاره کرد باباش چوب کرد تو کونش ) 

اگر باز هم بارو نکرد به خانواده خود بگویید که شما مشکل جنسی دارید و نمی توانید سکس کنید ، پس بنابراین این قضیه درست نیست و شما پاک هستید .( در این روش احتمال اینکه پدرتان به شما بگوید: مشکلتو ببینم ؟ مثلا شلوارتونو بکشن پایین تا مطمئن بشن . پس تا لازم نشده از این روش استفاده نکنید) 

اگر باز هم باور نکرد کیرتان را در بیاورید به مادرتان بگویید : بیا از خودش بپرس ببین کسی رو کرده یا نه ( البته ما توصیه می کنیم این کارو نکنید چون زشته بالاخره آدم کیرشو در بیاره جلو ننش ) 

در هر صورت تبریک می گم شما بگا رفتید منم قبلا اونجا بودم خیلی تخمیه 

۲ نظر:

  1. مورد داشتیم به جای این که به قرآن قسم بخوره گفته همین قرآن تو کس ننه‌ش هر کی دروغ بگه

    پاسخحذف

سلام

^_^ مواظب فرزندان خود باشيد ، آنها را از مانيتور دور كنيد محتواي وبلاگ تخمي مي باشد o_O