سوالات شرهی - فصل خیلی میلیان زیاد

چگونه به مادر خود ثابت کنیم ، دختری که اون روز همسایه ها دیدن اومده تو خونمون به ما نداده و اصلا کسی اون روز خونمون نیومده ؟ 

چه سوال خوبی . امروزه این مشکل برای تمام جوانان این مرزو بوم پیش میاد 

ابتدا سعی کنید نشانه های سکس را پنهان کنید . دستمال کاغذی ها . پوست کاندوم . و تمام چیز ها را مفقود کنید 

وقتی مادرتان موضوع را به شما گفت با نگاهی تعجب بر انگیز بگویید : دختر؟ اینجا؟ ( چشمانتان را جوری درشت کنید که انگار تا به حال دختر از نزدیک ندیده اید و این یک تهمت بزرگ است ) 

اگر مادرتان باور نکرد و باز ادامه داده و سعی کنید با فحاشی به همسایه ها جوری وانمو کنید که انگار همه ی همسایه ها مادر جنده هستند و می خواهند زندگی شمارا خراب کنند . ( باید طوری به آنها فوش بدهید که مادرتان فکر کند شما امام هستید و همسایه هایتان همه یزیده مادرجنده ) 

اگر باز باور نکرد مجبور می شوید از لاشی بازی استفاده کنید: 
کمی بغض کنید . سرتان را خم کنید و با مظلومیتی همچون مظلومیت حضرت علی اصخر بگویید: واقعا در مورد من همچین فکر می کنی؟ ( این کار باید با خارکسته بازی همراه باشد و بسیار تجربه می خواهد ) 

شاید باز هم قانع نشده باشد ، در این مرحله شما به تمام انبیاء قسم می خورید . و سریع قرآن را بر میدارید و دست روی آن میگذارید و قسم می خورید که این کار را نگرده اید ( مواظب باشید در این کار زیاده روی نکنید و کنترل خود را حفظ کنید، مورد داشتیم حواسش نبود مفاتیح آورد بهش قسم خورد لو رفت کیر خورد . موردم داشتیم انقدر جو گیر شد قرآن و پاره کرد باباش چوب کرد تو کونش ) 

اگر باز هم بارو نکرد به خانواده خود بگویید که شما مشکل جنسی دارید و نمی توانید سکس کنید ، پس بنابراین این قضیه درست نیست و شما پاک هستید .( در این روش احتمال اینکه پدرتان به شما بگوید: مشکلتو ببینم ؟ مثلا شلوارتونو بکشن پایین تا مطمئن بشن . پس تا لازم نشده از این روش استفاده نکنید) 

اگر باز هم باور نکرد کیرتان را در بیاورید به مادرتان بگویید : بیا از خودش بپرس ببین کسی رو کرده یا نه ( البته ما توصیه می کنیم این کارو نکنید چون زشته بالاخره آدم کیرشو در بیاره جلو ننش ) 

در هر صورت تبریک می گم شما بگا رفتید منم قبلا اونجا بودم خیلی تخمیه 

به کیر نیست به ریشه است

این که می گم به کیر نیست نه تنها اعتقادمه بلکه ثابتشم می کنم 

من یه دوست داشتم انقدر کیرش گنده بود که وقتی می خواست از در بره بیرون موقعی که درو می بست کیرش لای در گیر می کرد . وقتی میرفت دستشویی کیرشو مینداخت بیرون که بشاشه کیرش میرفت تو سوراخ توالت . همیشه سر کیرش بو جوراب میداد چون کیرشو از زیر شلوار می کرد تو جوراب . این تو زندگیش کُس از نزدیک ندیده بود چه برسه کُس بکنه . این ازدواج کرد بعد از سه ماه زنش از دستش فرار کرد

یه دوستم داشتم کیرش 5 سانت بود . این همه رو کرده بود . دختری نبود تو دانشگاه که این نکرده باشه . اصلا به کیر 5 سانتی معروف بود . حتی یه بارم از رو شلوار منو کرد . ببین چه کسکشی بود که حتی منم کرده بود . بعد از چند سال که همه رو کرد رفت با زنه اون دوستمونه که کیرش گنده بود ازدواج کرد الانم خوشبخت دارن زندگی می کنن 

نتیجه گیری : اگر کیر گنده ای دارید از جوراب های تمیز استفاده نمایید که کیرتان بو نگیرید 

سلام

^_^ مواظب فرزندان خود باشيد ، آنها را از مانيتور دور كنيد محتواي وبلاگ تخمي مي باشد o_O