انواع فحش با معنی و طریقه پاسخگویی

از اونجایی که فحش در زندگی ما ایرانیان نقش بسزایی دارد وظیفه خودم دیدم که یه برنامه آموزشی بزارم واسه بچه های این وبلاگ که جلو بقیه کم نیارن، شما اول باید معانی فحش ها، مترادف آنها، هم خانواده فحش ها و نوع پاسخگویی به فحش ها را خوب یاد بگیرید، برای اینکه بحث خیلی طولانی نشه من به مهترین قسمت ها می پردازم، مثلا پاسخگویی به فحش از همه مهمتره و معنی فحش ها. بقیه موارد رو می تونید با تحقیق در اینترنت یاد بگیرید و به دیگران آموزش دهید :

فحش های بچه مثبتی: 

ریدم دهنت : همانطور که از خوده فحش پیداست معنی این فحش یعنی کسی قصد دارد عنی که از سوراخ کون خویش خارج میشود را به دهان کسی انتقال دهد، خب این حرکت اگه بخواد واقعا انجام بشه یه ذره سخته چون باید یارو رو بگیری بعد دهنشُ باز کنی بعد برینی تو دهنش، خیلی بگایی میشه قضیه - اما جواب: اگر شما هم بچه مثبت هستید در جواب بگوید: نه خیرم من ریدم دهنت. بعدم مثل دوتا بچه مثبت با هم دست بدید برید دنبال بازیتون - اما اگه بچه مثبت نیستید بگید: کُس نگو مومن تو برین بودی وقتی جنین بودی همون تو میریدی لای گه خودت خفه شی به دنیا نیای کسکش (بعدم برید سمت شمال غربی آمریکا همونجا مثل یه کابوی زندگی کنید چون دیگه کسی نمی تونه کیرتونُ بخوره) 

گه نخور: این فحش به معنی این است که عن نخور، در واقع یک توصیه بهداشتی است ولی به عنوان فحش هم استفاده میشود، اگر شما یک بچه مثبت هستید به او بگویید: عنتر و بعد فرار کنید چون یه وقت میره مادرشُ میاره میگه شما بهش گفتید گه بخور. اما اگه بچه مثبت نیستید همین که به این فحش بخندید به اندازه کافی خار مادر طرف گاییده میشود یا اینکه بگویید: تو اگه خوردنی بودی الان تموم شده بودی 

تذکر: از هر قشر از جامعه که هستید فقط در برابر این فحش این جمله ها را استفاده نکنید زیرا اوج کیری بودن شمارا به نمایش میگذارد: من تورو نمی خورم، من کی تورو خوردم؟ تو بخور. نمی خورمت ، بده بابات بخوره، بده مامانت بخورت، باشه میریزم تو غذات . 

فحش از این دسته زیاد است که در این موال نمی گنجد و چون باید به بقیه مباحث هم بپردازیم میگذریم . این دوتا مثالُ زدم که دستتون بیاد جریان چیه 

فحش های بچه منفی ها : 

کُسکش: این کلمه در واقعیت یعنی کسی که کُسی را برای مردی می آورد که بکند ولی بین دوستای ما معنی بوس میده، در جامعه مجازی کسکش به کسی که جواب کامنت نمیدهد هم گفته میشود، در جواب به این فحش اگر بچه مثبت هستید لب خود را گاز بگیرید و صحنه را ترک کنید، اگر بچه مثبت نیستید بگویید: کُس ننتُ کشیدم که بهم میگی کسکش؟ (اگر طرف گنده بود خودتان به سمت ترکیه فرار کنید اگر نبود وایستید و بزنید مادرشم بگایید من پشتتونم ) 

حرومزاده: این کلمه یعنی مادر شما به پدرتان خیانت کرده و با مردی دیگر خوابیده که آن مرد محترم آب خود را درون مادرتان ریخته است و مادرتان شما را حامله شده است. در جواب به این فحش اگر بچه مثبت هستید بزنید زیر گریه و مادرتان را هی صدا کنید. اگر بچه مثبت نیستید بگویید: حرومزاده اون باباته که وقتی داشت ننتُ می کرد نفهمید به کیرش خورده دستمال کاغذی چسبیده که اون خورده دستمال کاغذیا نره تو ننت با اسپرمش قاطی بشه تو تولید بشی کسکشه یه بار مصرف. (اگر طرف گنده بود اصلا اینُ نگید بهتره، ولی اگه گنده نبود اینُ بگید وایستید بزنید مادرشُ بگایید)

اینم دوتا مثال در این زمینه 

فحش های خفن و بگایی: 

کُس ننت : این فحش معنی بدی نداره، در واقع داره اشاره به یکی از اعضای بدن مادرتون می کنه ولی نمیدونم چرا تو ایران فحشه، مثلا تو خارج به یکی بگی کس ننت طرف منتظر میمونه ببینه کُس ننش چی؟ به این فحش می خوره مثلا ادامه داشته باشه ولی در واقع نداره، پس اگه یکی از این فحشا خوردید و بچه مثبت بودید: چند تا جمله "بی ادب" یا "واسه خودم متاسفم" یا "واست واقعا متاسفم" یا "واسه همه متاسفم" یا از این کسشرا که بچه مثبتا میگن بگید و صحنه رو خفت مندانه ترک کنید، ولی اگر بچه مثبت نیستید از فحش هایی از این قبیل استفاده فرمایید: خار کسته با کی بودی؟ مادر جنده، کیرم تو فرق سر ننت، اون مادر جندتُ همه کردن، مادرت انقدر پاره پوره است که میشه سر دره کُسش بارفیکس نصب کرد جاکش، حرومزاده ننه سه پستون و از این قبلی فحش ها که البته همیشه این نوع الفاظ به دعواهای کیری تبدیل می شود و احتمالا یا میمیرید یا به حکم اعدام محکوم می شید به حق پنش تن از دست همه تون راحت میشیم 

خواهرتُ گاییدم سگ ننه : معنی این فحش همونجور که معلومه است ایل وتبار شما را زیر سوال میبرد، زیرا این فحش با یک تیر کل ناموس شما را بگا داده است، اگر بچه مثبت هستید روی زمین بنشینید پاهای خود را روی زمین بکشید و بلند بلند گریه کنید انگار 4 ساله هستید تا طرف خنده اش بگیره بره، اگه بچه مثبت نیستید دیگه این کسشر بازیارو بزارید کنار، به سمت ماشین رفته از زیر صندلی قفل فرمان را در آورده و کُس ننت گویان به سمت طرف حمله ور شوید و بعد هم قصاص و این حرفا (البته توصیه ما دعوا نیست - چون آدم واسه یه فحش که خودشُ بگا نمیده، مثلا یکی بهتون بگه مادر جنده شما که مادر جنده نمی شید کسخلا، ولی خب این جمله آخرمم بی خیال بشید برید بزنید همو بگایید تا جمعیت کم بشه پختیم از گرما)

تا آموزشی دیگر کیرم دهن دخترای وبلاگ ^_^ چون گی نیستم 

۱ نظر:

سلام

^_^ مواظب فرزندان خود باشيد ، آنها را از مانيتور دور كنيد محتواي وبلاگ تخمي مي باشد o_O